MA-URI® jako sztuka masażu

Jest to masaż uzdrawiający. Dotyka sfer duchowych, emocjonalnych. Całokształtu osoby ludzkiej. Wywodzi się z prastarej tradycji masażu świątynnego, wykonywanego przez Kahunów, hawajskich szamanów. Masaż MA-URI® polega na przywołaniu energii, która pozwoli masowanej osobie uwolnić się od szkodliwych napięć, blokad, przekonań, wreszcie chorób


Osoba masowana skupia się na zwiększeniu świadomości ciała i rozumieniu go, rozwija umiejętność czytania sygnałów, jakie wysyła ciało. Na masażu odkrywamy kim jesteśmy i jakie budujemy relacje. Uczymy się, jak je naprawiać. MA-URI® to duchowa forma terapii oparta na masażu ciała fizycznego.


Na poziomie emocjonalnym masaż wspiera nas w pozbywaniu się lęków i blokad, pomaga uwolnić od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń. W ten sposób odzyskujemy stabilność emocjonalną oraz nabieramy większej gotowości do przyjrzenia się problemom i szukania sposobów na ich rozwiązanie. Na poziomie fizycznym masaż oczyszcza i odtruwa organizm poprzez usprawnienie przepływu limfy i płynów ustrojowych, podnosi odporność organizmu, pozytywnie wpływa na układ trawienny, pobudza krążenie, uelastycznia stawy, powoduje ogólne odprężenie i zrelaksowanie. W ciele odblokowywane są miejsca, które napinaliśmy podczas stresu oraz następuje udrożnienie przepływu energii. Wiele osób czuje się po zabiegu bardzo lekko. Masaż przywraca utracony kontakt z ciałem i pozwala na bardziej świadomą obronę przed stresem.