MA-URI® Bodywork

MA-URI® jest drogą ku głębokiemu rozumieniu i zwiększaniu świadomości, własnemu rozumieniu tego, kim jesteśmy i czym jesteśmy, skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy


W poprowadzeniu tą ścieżką stosuje się MA-URI® Bodywork (pracę z ciałem), który różni się tym od zwykłego masażu, że pracę wykonuje się poprzez masaż fizyczny na ciele psychicznym i duchowym człowieka.


Terapia Bodywork wykorzystuje w procesie leczenia naturalny i bardzo silny związek między ciałem fizycznym i ludzką psyche. Pokazuje nam, że natura wyposażyła nas we wspaniałe mechanizmy samouzdrawiające, które wystarczy tylko uwolnić i pozwolić im działać. Nasze ciała są gotowe, aby pospieszyć z odpowiedziami. To jest właśnie ta szczególna tajemnica zamknięta w wiedzy o samouzdrawianiu, siła, jaka za tym stoi i jego wielka prostota.


Czego pragniesz? Jakiej potrzebujesz zmiany? Co mówi do Ciebie Twoje ciało? Takie pytania zada masażysta MA-URI®, kiedy pojawisz się w jego klinice. Dlaczego? Po co? Kiedy? Wkrótce pytania te zaczniesz zadawać sobie sam/a, a Twoje ciało pospieszy z odpowiedziami. To jest właśnie samouzdrawianie w procesie Bodywork i jego wielka prostota. Zostań swoim własnym nauczycielem - nawigatorem swojej własnej łodzi (wyraź zgodę na żeglarskie metafory – Polinezyjczycy byli wielkimi żeglarzami!). Poczuj rytm oceanu nawet w samym środku miasta.