Cennik

Cennik

MA-URI® sesja pracy z ciałem
90 min - 250 PLN
To praca z przekraczaniem trudności różnego rodzaju: od podtrzymania motywacji i wytrwałości w zamierzonych celach po transformowanie ścieżki osobistej, usuwanie emocjonalnych blokad czy oczyszczanie ciała na poziomie fizjologicznym - ale przede wszystkim dopuszczenie do głosu naszej duchowej istoty i na dostrojeniu się - naszego ciała fizycznego z duchowym, emocjonalnym i mentalnym - i wyciągnięcia z tego zestrojenia właściwych dla siebie sposobów wspierania naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Abyśmy mogli robić to, co powinniśmy i cieszyć się podróżą ŻYCIA.


Terapia Somatic Experiencing® Touch
60 min - 150 PLN
To forma terapii, która rozumie silne połączenie między umysłem a ciałem i korzysta z tego, że ciało przechowuje pamięć trudnych doświadczeń. Wykorzystuję dotyk we wspieraniu integracji i regulacji układu nerwowego organizmu, który uległ zaburzeniu w momencie traumatycznego doświadczenia. Możemy pracować z bardzo różnymi symptomami i zaburzeniami: przytłaczające emocje, wyniszczający lęk i depresja, smutek, strata, powrót do zdrowia po wypadkach, nadużycia w relacjach, trauma porodowa, przewlekłe zaburzenia, traumy okresu rozwojowego, urazy psychiczne i emocjonalne. Możemy także zająć się późnymi następstwami traumy, manifestującymi się w przewlekłych zaburzeniach typu: chroniczne zmęczenie, fibromialgia, przewlekła depresja, zaburzenia odżywiania, uogólniony ból czy wiele innych symptomów i syndromów. Pracujemy w pozycji leżącej, w ubraniu, przy użyciu intuicyjnego, wspierającego dotyku, z oddechem, rozmową.


Coaching Circling™
60 min - 120 PLN
Te sesje dają możliwość odkrywania i wprowadzania zmian w tym, co jest dla Ciebie ważne i przybliża do osiągnięcia właściwie postawionych celów. Mogą również być idealnym wsparciem do zintegrowania doświadczeń i zbadania wszelkich wyzwań, które pojawiają się przed Tobą. Jako podstawy pracy używam metody Circling™ dla uruchomienia kreatywnych procesów i nieoczekiwanych rezultatów podczas sesji coachingowych. Pomaga nam szybko dotrzeć do sedna sprawy i pozwala na naturalne ujawnienie się głęboko zakorzenionych wzorców i sposobów bycia. Korzystam też z bogatego, 20-letniego doświadczenia zawodowego jako manager i edukator w pracy w biznesie.


Mama MA-URI® masaż ciążowy
75 min - 220 PLN
Masaż Mama MA-URI® oferuje szczególny dar dotyku kobietom w tym wyjątkowym stanie oczekiwania na dziecko. Odbywa się w pozycji leżącej na boku i może być wykonywany aż do narodzin dziecka. Pomaga zmniejszyć obrzęki i uwalnia napięcie w nadmiernie obciążonych partiach jak dolny odcinek kręgosłupa czy stawy. Ale przede wszystkim pozwala na połączenie matki z dzieckiem w głębokiej medytacji, w stanie zupełnego odprężenia i relaksu co wpływa na kształtowanie ich relacji i przygotowuje kobietę do świadomego rodzicielstwa. Masaż wykonywany od 4 miesiąca ciąży.


Mana Lomi® masaż
90 min - 250 PLN
Dzięki dotykowi Lomi ciało rozluźnia się, puszczają napięcia i energia swobodniej płynie. Masaż przywraca kontakt z ciałem i pozwala na bardziej świadomą obronę przed stresem. W stanie głębokiego relaksu poprawia nam się samopoczucie, lepiej wypoczywamy i do wielu spraw możemy nabrać właściwego dystansu. Mana Lomi® to masaż, w którym mamy szansę wsłuchać się w siebie, aby nawiązać kontakt z samym sobą, odzyskać jedność ze swoją prawdziwą naturą i wewnętrzny spokój.


Masaż w prezencie - Voucher
200 PLN

Masaż jest pięknym prezentem dla bliskiej osoby - osobisty i niepowtarzalny. Zapraszam do kupowania Voucherów dla bliskich na każdą okazję!